دوره جامع و رایگان آموزش وردپرس و طراحی سایت

می خواهیم با هم در این دوره طراحی انواع وبسایت با وردپرس را به شکل رایگان آموزش ببینیم. یک دوره پروژه محور و منحصر به فرد با تجربه بیشتر از 7 سال طراحی وبسایت توسط مدرس دوره. در ابتدا به نکات گفته شده در ویدیوی مقدمه در سمت چپ صفحه دقت کنید.

امیدوارم که در انتهای این دوره طراحی وبسایت را به بهترین شکل ممکن یاد گرفته باشید 🙂

آموزش وردپرس و طراحی سایت بدون کد نویسی

با توجه به گستردگی روزافزون اینترنت، همه کسب و کارها به فکر داشتن یک وبسایت افتاده اند. به همین دلیل لازم است که مدیران کسب و کار و یا افراد دانش کافی در زمینه طراحی سایت داشته باشند. اینکه بتوانید خودتان سایت تان را طراحی کنید به شما در صرفه جویی هزینه کمک می کند؛ مخصوصا برای کسب و کارهای نوپا. علاوه بر صرفه جویی در هزینه، می توانید با استفاده از این دانش به توسعه کسب و کارتان در اینترنت کمک شایانی کنید.

ما در این صفحه برای شما یک دوره جامع آموزش طراحی سایت با وردپرس قرار داده ایم. آموزش وردپرس، همان آموزش طراحی سایت به سریع ترین و بهینه ترین شکل ممکن است. با وردپرس، سایت ها خیلی سریع تر و کم هزینه تر طراحی می شوند. همچنین توسعه پذیری قابل قبولی دارند و توسعه دهنده های بسیار زیادی در دنیا در حال کار روی این پلت فرم هستند؛ به همین دلیل توسعه سایت های وردپرسی به شدت ساده است.

اگر قصد طراحی وبسایت برای کسب و کارتان را دارید و یا اگر می خواهید وارد بازارکار طراحی سایت شوید و به عنوان یک طراح وبسایت فعالیت کنید قطعا آموزش وردپرس نقطه ورود شما به این بازار است و مشاهده این دوره آموزشی بهترین نقطه ورود به دنیای وردپرس است. پس با خیال راحت شروع کنید به یادگیری و پیشرفت را در خودتان احساس کنید.

این دوره هیچ پیش نیازی ندارد و قرار است در طول دوره هیچ کدی نوشته نشود، پس نگران این موضوع نباشید که از کامپیوتر و اینترنت و طراحی سایت هیچ چیزی بلد نیستید؛ این دوره کاملا برای افراد مبتدی طراحی شده و مدرس دوره نیز همیشه سعی کرده تمام مباحث را به ساده ترین شکل ممکن توضیح دهد و البته عمیق.

چرا دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس رایگان است؟

من عاشق چشم و ابروی شما هستم! بله درست خواندید. مدت زیادی از ضبط این دوره نمی گذرد، اما دیگر فرصت بازاریابی برای فروش این دوره را ندارم و اولویت های زندگی ام تغییر کرده. برای همین تصمیم گرفتم که دوره را به صورت رایگان منتشر کنم؛ از اینکه کنجِ هارد درایو کامپیوترم خاک بخورد بهتر است، مگر نه؟

البته قابل ذکر است که علاوه بر این دوره، یک دوره جامع و صفر تا صد حرفه ای و فوق پیشرفته داریم که می توانید آن را خریداری کنید. آن دوره مباحث همین دوره، کمی عمیق تر و به علاوه کلی مبحث جدید و بروز طراحی سایت است که کاملا عمیق و مفهومی تدریس شده و با مشاهده و انجام تمرین های آن دوره قطعا به بهترین طراح سایتی که میشناسم تبدیل خواهید شد.

پس اگر خواستید طراحی سایت را یاد بگیرید دو انتخاب دارید؛ یکی اینکه این دوره را مشاهده کنید و طراحی سایت را برای رفع نیازتان کامل یاد بگیرید، دوم اینکه طراحی وبسایت را به شکلی کاملا عمیق و تخصصی و حرفه ای در دوره جامع یاد بگیرید و مستقیما وارد بازار تخصصی این شغل پول ساز شوید.

پس از مشاهده این دوره لذت ببرید و رایگان آموزش ببینید و آن را با دوستان تان نیز به اشتراک بگذارید. قطعا هرچقدر بیشتر به انتشار این دوره آموزش وردپرس کمک کنید من خوشحال تر خواهم شد.

قسمت 1

قسمت 2

قسمت 3

قسمت 4

قسمت 5

قسمت 6

قسمت 7

قسمت 8

قسمت 9

قسمت 10

قسمت 11

قسمت 12

قسمت 13

قسمت 14

قسمت 15

قسمت 16

قسمت 17

قسمت 18

قسمت 19

قسمت 20

قسمت 21

قسمت 22

قسمت 23

قسمت 24

قسمت 25

قسمت 26

قسمت 27

قسمت 28

قسمت 29

قسمت 30

قسمت 31

قسمت 32

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]