طراحی سایت بیرجند

طراحی سایت در بیرجند به شما کمک می کند که کسب و کارتان را به صورت آنلاین ارائه دهید و سوددهی آن را چندین برابر کنید.

طراحی سایت مشهد طراحی سایت بیرجند
طراحی سایت مشهد طراحی سایت بیرجند
طراحی سایت مشهد طراحی سایت بیرجند
طراحی سایت مشهد طراحی سایت بیرجند
طراحی سایت مشهد طراحی سایت بیرجند

پروژه دلخواهتان را تعریف کنید

طراحی سایت بیرجند امروزه یکی از دغدغه های کسب و کارها در این شهر می باشد. اما چه مواردی را باید برای این کار در نظر گرفت و بعد از کسب آگاهی در چه زمینه هایی باید دست به اقدام در این زمینه زد؟ در این مقاله به صفر تا صد طراحی سایت بیرجند می پردازیم و دید کامل و واضحی به شما در این رابطه خواهیم داد.

طراحی سایت بیرجند؟

هر کسب و کاری فارغ از این که فروش مجازی دارد یا خیر نیاز به داشتن یک وبسایت برای ارائه برند خود در فضای مجازی می باشد. داشتن یک وبسایت به حفظ پرستیژ کسب و کار و شرکت شما کمک خواهد کرد و در رساندن مشتریان به شما کمک شایانی خواهد کرد. اینکه یک وبسایت چگونه به شما در پیدا کردن مشتری کمک خواهد کرد فرمول ساده ای دارد؛ امروزه هر شخصی بخواهد دنبال چیزی بگردد اولین کاری که می کند این است که جستجویی را در موتور جستجوی گوگل انجام می دهد. اینجاست که مشخص می شود اگر شما یک وبسایت داشته باشید نسبت به سایر رقبایتان بیشتر دیده خواهید شد. بنابراین هر کسب و کاری یک وبسایت داشته باشد قطعا چند قدم از دیگران جلوتر است.

آیا داشتن یک وبسایت به من کمک می کند؟

جواب این سوال قطعا بله است! تصور کنید شما یک دفتر برای شرکت تان دارید که روزانه مشتریان زیادی می آیند و وقت و انرژی خودتان را برایشان میگذارید و از هر ۱۰ مشتری یکی شان تبدیل به مشتری واقعی می شود. این یعنی شما برای ۹ نفر انرژی و زمان گذاشته اید ولی بازده نداشته. حال بت طراحی سایت بیرجند اگر یک وبسایت داشته باشید که در آن توضیحات کامل و مبسوطی در رابطه با محصولات و خدمات تان داده باشید، دیگر نیازی به صرف وقت و انرژی برای همه مشتریان ندارید. مشتریان در وبسایت تان به دنبال پاسخ پرسش هایشان می گردند و مشتریان واقعی با شما تماس می گیرند.

نکته مهم دیگر این است که تعداد مشتریانی که به صورت حقیقی شما را می بینند و از جلوی دفتر شما عبور می کنند محدود بوده ولی وبسایت می تواند این ترافیک را به شدت افزایش دهد و مشتریان باالقوه شما را تا حد زیادی افزایش دهد. این یک کمک بسیار بزرگ به کسب و کار شماست که توسط طراحی سایت بیرجند انجام می شود.

داشتن یک سایت با کیفیت؛ نیاز هر کسب و کاری برای رشد در فضای آنلاین است.
و شرکت طراحی سایت مشهد توس وبسایت مسیر شما را برای رشد و کسب در آمد در فضای دیجیتال هموار خواهد کرد.

برای شروع با ما تماس بگیرید!

طراحی سایت مشهد طراحی سایت بیرجند

طراحی سایت بیرجند چطور انجام می شود؟

فرایند طراحی سایت بیرجند با ارائه توضیحات و آگاهی به شما شروع می شود و با آموزش کار با وبسایت تمام می شود. اما ما در این مرحله شما را رها نمی کنیم و در هر مرحله از عمر وبسایت تان اگر با مشکلی مواجه شدید قطعا کنارتان خواهیم بود. طراحی سایت بیرجند با پشتیبانی قوی معنا پیدا می کند.

این بین یک قرارداد با شما بسته خواهد شد و در طی طراحی سایت با شما در تماس خواهیم بود. در تمام مراحل می توانید نظر خودتان را روی کار اعمال کنید و با مشورت کارشناسان ما یک وبسایت بی نظیر را طراحی کنید.

طراحی سایت بیرجند چقدر طول می کشد؟

بسته به نوع وبسایت این فرایند می تواند بین دو هفته تا یک سال طول بکشد! قطعا اگر وبسایتی به بزرگی فیس بوک بخواهید باید انتظار طولانی بودن فرایند طراحی سایت بیرجند را داشته باشید. اما به طور معمول و بر اساس تجربه طراحی وبسایت های فروشگاهی و شرکتی بین دو تا ۶ هفته زمان نیاز دارد که از زمان ثبت قرارداد شروع می شود. در این مدت سایت آنلاین بوده و می توانید آن را مشاهده کنید.

طراحی سایت بیرجند چقدر هزینه دارد؟

میزان هزینه طراحی یک وبسایت هم درست مثل زمان طراحی آن بین ۳ میلیون تا بی نهایت قابل تخمین است. هزینه طراحی سایت بیرجند به عوامل مختلفی بستگی دارد که باید توسط کارشناسان شرکت طراحی سایت توس بررسی شود. بعد از بررسی تمام جزئیات یک پیش فاکتور برای شما صادر می شود که ریز هزینه ها را برای شما در آن نوشتیم. اما به صورت کلی و بر اساس تجربه هزینه طراحی سایت های شرکتی و فروشگاهی چیزی بین ۳ تا ۵ میلیون می باشد که قابل تغییر است.

پشتیبانی طراحی سایت بیرجند چگونه است؟

بحث طراحی وبسایت و پشتیبانی وبسایت دو مقوله جدای از هم می باشند و هرکدام در جای خودشان قابل بحث هستند. اما به صورت کلی ما برای طراحی سایت بیرجند پشتیبانی کاملی ارائه می دهیم. این پشتیبانی شامل رفع تمامی باگ های موجود می باشد و همچنین در صورت بروز مشکل برای وبسایت پشتیبانی باید شامل تعمیر و بازسازی وبسایت شود. همچنین ما به صورت منظم از وبسایت های شما پشتیبان گیری می کنیم تا برای سایت تان هیچ مشکلی پیش نیاید و اگر دچار مشکل شد بتوان سریعا سایت پشتیبان را بازگردانی کرد.

با ثبت سفارش در فرم زیر از 30 درصد تخفیف ویژه برخوردار شوید

طراحی سایت فروشگاهی در بیرجند

بیرجند مهد عناب و زرشک و…. می باشد و به صورت کلی فروشگاه های زیادی هستند که در بیرجند اقدام به فروش خشکبار و تنقلات می کنند. همچنین برخی صنایع و بازرگانی ها نیز وجود دارند که نیاز به فروش محصولات شان در فضای آنلاین دارند. تمام این ها نیاز به یک سایت فروشگاهی دارند که بتوانند در آن اقدام به فروش محصولات شان کنند. این نوع وبسایت ها با اتصال به درگاه پرداخت امکان فروش محصولات را برای کسب و کارها فراهم می کنند.

طراحی سایت شرکتی در بیرجند

بسیاری از شرکت ها و کسب و کارها در بیرجند نیازی به فروش آنلاین ندارند و صرفا برای معرفی خدمات شان و همچنین ارائه اطلاعات و ارزش آفرینی برای مشتریان شان نیاز به یک وبسایت دارند. ما نیاز این کسب و کارها را متوجه شدیم و بر همین اساس اقدام به ارائه خدمات طراحی سایت شرکتی در بیرجند کردیم. این نوع وبسایت ها یکی از رایج ترین انواع وبسایت برای شرکت ها و کسب و کارها در بیرجند هستند.

نمونه کارهای طراحی سایت بیرجند

لایه باز

طراحی سایت فروشگاهی

حس طراحی

طراحی سایت شرکتی

زعفران تسنیم

طراحی سایت شرکتی

فروشگاه یالان

طراحی سایت فروشگاهی

اتحاد زیست شناسان

طراحی سایت علمی

خبرگزاری هفت روز

طراحی سایت خبری

آموزشگاه اتحاد زیست شناسان

طراحی سایت آموزشی

سنجش اتحاد زیست شناسان

طراحی سایت آموزشی

سوالات متداول طراحی سایت بیرجند

هزینه طراحی یک وبسایت کاملا بستگی به نوع وبسایت و امکانات موجود در آن دارد. لذا برای اطلاع از هزینه طراحی سایت بیرجند با شماره تماس ۰۹۳۷۶۰۱۱۱۶۷ تماس حاصل فرمایید.

با توجه به امکانات مورد نظر شما می تواند بین دو هفته تا یک سال طول بکشد. ولی به صورت کلی بین دو تا ۴ هفته طول خواهد کشید.

این کاملا به نوع فعالیت شما در وبسایت بستگی دارد. ما راهکارهایی را برای افزایش فروش و مشتریان شما به شما اراپه خواهیم داد.

برخلاف دهه گذشتهُ امروزه داشتن یک وبسایت یک ضرورت محسوب شده و هر کسب و کار باید یک وبسایت داشته باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]