درباره ما

داستان ما

دو دانشجوی رشته زیست شناسی و یک دانشجوی رشته شیمی! سه هم اتاقی که نقطه مشترکشان فقط و فقط طراحی وب بود. ما از همان روزهای دانشگاه فکرهای بزرگی را در رابطه با طراحی وب در سرمان می پروراندیم و همین شد که بعد از فارغ التحصیلی بلافاصله تصمیم به ثبت یک شرکت طراحی سایت در مشهد گرفتیم. داستان ما از همان اتاق 15 متری توی خوابگاه شروع شد و تابحال ادامه دارد. همان موقع ها اتاق مان را به محل کار تبدیل کردیم و شبانه روز کار می کردیم که بتوانیم در آینده در یک شرکت واقعی برای خودمان کار کنیم. این اتفاق را بالاخره رقم زدیم و شرکت طراحی سایت توس متولد شد. ما سه دانشجویی که رشته تحصیلی مان هیچ ارتباطی به طراحی سایت پیدا نمی کرد، بالاخره شغل مورد علاقه مان را ادامه دادیم و الان به عنوان سه متخصص در حوزه طراحی سایت در حال فعالیت هستیم. حالا تیم ما شامل 12 طراح وبسایت حرفه ای است که همه با هم در جمعی صمیمی در حال کار هستیم.

ما از همان اول با طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای وردپرس شروع کردیم و با تقسیم کار، هرکدام یک شاخه از کار را به طور تخصصی پیگیری کردیم. یکی پشتیبانی شبکه و کارهای سرور را به صورت تخصصی یاد گرفت، یکی تخصص بک اند را به صورت تخصصی فرا گرفت و یکی هم فرانت اند و سئو را در دستور کار قرار داد. حالا سه برنامه نویس هستیم که هرکدام تخصص های خودمان را داریم و در کنار هم خوشحال و شادان داریم برای یک هدف بزرگ تلاش می کنیم.

هدف ما

هدف ما فقط و فقط یک چیز است! آن هم لذت بردن از کار. ما برای اینکه از کارمان لذت ببریم کارهای زیادی می کنیم. مثلا رضایت مشتریان مان را همیشه تامین می کنیم. همیشه حرفه ای کار می کنیم و خلاقیت های نوینی را ارایه می دهیم. همه این مسایل با هم باعث می شوند که ما بتوانیم از کارمان لذت ببریم. لذت بردن از کار یک هدف بسیار والاست که ما همیشه در پی آن بودیم. همیشه آن را دنبال کرده ایم و لحظه ای از آن غافل نشده ایم. برای همین امر است که ما توانسته ایم رضایت صد در صدی مشتریان مان را داشته باشیم و آن ها را خوشحال نگه داریم. 

تیم ما

طراحی سایت مشهد طراحی سایت بیرجند

حسین مداحی

مدیر عامل

طراحی سایت مشهد طراحی سایت بیرجند

ناصر رییسی

مدیر داخلی

طراحی سایت مشهد طراحی سایت بیرجند

ایمان تناسان

طراح وبسایت

طراحی سایت مشهد طراحی سایت بیرجند

مهدی اعرابی

کارشناس فروش

خدمات ما

هرکاری از دستمون بر بیاد رو انجام میدیم. حالا چی از دستمون بر میاد؟ هرکاری در زمینه اینترنت و طراحی سایت. مثلا طراحی یک سایت فروشگاهی یا طراحی یک سایت شرکتی یا حتی طراحی انواع سایت آموزشی و… . همه این کارا رو با متخصصین خودمون انجام میدیم و تمام تلاشمون رو میکنیم که دور همدیگه بهمون خوش بگذره. برای همینه که هرکاری مشتری مون بخواد رو با کمال میل (البته به شرطی که تخصصش رو داشته باشیم) انجام میدیم و نمیذاریم دست خالی از شرکت مون بره بیرون.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 4]